Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas
Mistrz Klawiatury II
Dostęp testowy
(wymaga przeglądarki
Microsoft Internet Explorer)

Mistrza Klawiatury 24 PRO
dla szkół, firm i instytucji

Wersja online znanego i wypróbowanego programu do prowadzenia szkoleń szybkiego i bezwzrokowego pisania. Dostępna z "chmury" przez przez przeglądarkę internetową internet Explorer. Panel administracyjny dla nauczycieli lub instruktorów.

 
Kliknij aby powiększyć

Mistrz Klawiatury 24 - Ekran stratowy
Ekran startowy

Okno ćwiczeniowe
Okno ćwiczeniowe

Okno ćwiczeniowe z palcowaniem
Okno ćwiczeniowe z palcowaniem

Okno lekcji
Okno lekcji

Okno Statystyki
Okno Statystyki

Panel administracyjny
Panel administracyjny

linia

Główne zalety takiego rozwiązania to:

Łatwość wdrożenia

Rozpoczęcie korzystania z serwisu nie wymaga instalacji oprogramowania w sieci lokalnej. Nie jest więc wymagana wiedza informatyczna, dostęp do lokalnego serwera, ani uprawniania administratora. Do pracy z aplikacją potrzebny jest tylko dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa Microsoft Internet Explorer. W Windows 10 znajduje się ona w Akcesoriach Windows. Program korzysta z wtyczki Silverlight, która obecnie działa wyłącznie z tą przeglądarką.

Dostęp z dowolnego komputera

Zarówno uczniowie jaki i nauczyciele lub instruktorzy, mają stały dostęp do aplikacji z dowolnego komputera na świecie połączonego z Internetem. Mogą korzystać z programu w szkole lub w pracy, w domu, z komputera przenośnego czy z kawiarenki internetowej.

Dowolnie skalowalne okno

W programie zastosowano technologie dzięki której można płynnie skalować wielkość i rozdzielczość okna wraz z całą jego zwartością dopasowując ją optymalnie do wielkości ekranu i indywidualnych preferencji.

Panel administracyjny dla nauczycieli lub administratorów

Użytkownicy, którzy mają organizować i nadzorować szkolenie (nauczyciele, instruktorzy, dyrektorzy itp.) otrzymują dodatkowe uprawnienia dające dostęp do Panelu Administracyjnego

Panel administracyjny umożliwia prowadzącemu kurs między innymi:

  • Zarządzanie dostępem do aplikacji w ramach przyznanej puli użytkowników.
  • Tworzenie grup użytkowników (np. klas) oraz ręczne przyznawanie identyfikatorów i haseł lub też automatyczne wysyłanie zaproszeń do danej grupy e-mailem.
  • Wgląd w historię pracy, postępy i wyniki uzyskiwane przez poszczególnych uczniów we wszystkich sesjach.
  • Aktualny wgląd w czasie rzeczywistym w pracę wszystkich uczniów aktualnie zalogowanych do serwisu, łącznie z informacją kto jest zalogowany, jakie okno jest aktualnie otwarte, jakie ćwiczenie wykonywane i jakie uzyskiwane są wyniki.
  • Przeglądanie lub wydruk raportu wyników osiągniętych przez poszczególnych uczniów lub statystyk pojedynczych uczniów i całych grup.
  • Eksport danych do plików w formacie HTML, XML, XLS (Microsoft Excel) lub do pliku tekstowego (TXT).
  • Skopiowanie danych do dowolnego programu biurowego.

Zawartość merytoryczna aplikacji oparta jest na wypróbowanym programie Mistrz Klawiatury II i II Pro, który był zalecany do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji

Gotowe kursy lub nauka samodzielna

W zależności od gustu i temperamentu można wybrać jeden z gotowych kursów, wybierać ćwiczenia indywidualnie lub tworzyć generatorem. Kursy są krótsze lub dłuższe, dla początkujących i zaawansowanych, ćwiczące całą klawiaturę lub tylko tę część, która jest najczęściej używana.

Specjalna poezja Stanisława Barańczaka

Mistrz Klawiatury jest pierwszym programem na świecie, w którym ćwiczenia składające się z przypadkowych słów z ćwiczonymi literami zostały częściowo zastąpione przez specjalnie do tego celu napisaną poezję. Autorem zabawnych wierszyków "mankamętowych" do poszczególnych lekcji jest jeden z najwybitniejszych polskich poetów, Stanisław Barańczak.

***

Z programu mogą korzystać z powodzeniem zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Program może być wykorzystany zarówno przez początkujących, którzy nie mieli dotychczas styczności z klawiaturą, jak również przez zaawansowanych użytkowników komputera, którzy chcą poprawić technikę, szybkość i bezbłędność pisania. Zaawansowani mogą również stworzyć ćwiczenia z własnych tekstów posiadanych na dysku.

Program uwzględnia specyfikę języka polskiego i technikę pisania polskich znaków narodowych.

Program sprzedawany jest jako abonament dostępowy do usługi online na określony okres czasu

Z zakupu licencji szkolnej, po znacznie obniżonej cenie, mogą korzystać wyłącznie szkoły publiczne oraz szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych, prowadzące bezpłatną edukację na poziomie podstawowym, gimnazjalnym lub licealnym i dokonujące bezpośredniego zakupu z własnych środków bez przetargu. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Kalkulator cen abonamentów dostępowych
do usługi Mistrz Klawiatury 24 PRO
Ilość użytkowników:   

Typ licencji: 

Abonament na okres: 
Cena netto VAT zw. Cena brutto

Rejestracja testowa (wymaga przeglądarki Microsoft Internet Explorer)

 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft